Week 1 – Saturday 18th February

writing quality checker viagra pfizer price resume writing service san diego ca https://aspirebhdd.org/health/viagra-vending-laws/12/ uf application essay dissertation topic ideas business management https://www.go-gba.org/11200-narrative-essay-introduction-examples/ dissertation writing schedule click https://chanelmovingforward.com/stories/service-writing/51/ best course work ghostwriting websites gb follow url where to buy generic cialis safely https://pittsburghgreenstory.com/newyork/thesis-design-topics/15/ https://sigma-instruments.com/viagra-for-heart-health-13704/ see url medicine reviewsВ creative writing story when photosynthesis stopped al hikmah homework website college student essay report vs essay mail order cialis online https://rainierfruit.com/where-to-buy-viagra-reviews/ custom writings here http://www.cresthavenacademy.org/chapter/how-to-write-a-site-report/26/ enter thesis statement social networking paper click here writers online source url source url Saturday 18th February – DR Atkinson Reserve, Argyle Street Reservoir

3:00pm C Croydon Rangers defeat Melbourne Uni Lions  26-24
6:30pm C South Eastern Predators defeat Northern Raiders  52-26

 

Saturday 18th February – The Cove: Corio Community Reserve, 20 Hendy Street Corio (enter off Bogong) (Google Map)

1:30pm C Geelong Buccaneers defeat Western Crusaders  16-7

Bye: Warriors (Colts), All Women’s Teams

Week 2 – Saturday 25th & Sunday 26th February

Saturday 25th February – MacPherson Park Recreation Reserve, 783 Coburns Road Melton (Google maps)

3:00pm C Geelong Buccaneers vs Croydon Rangers  20-16
6:30pm W Croydon Rangers defeat Ballarat Kestrels 52-0

 

Saturday 25th February – The Cove: Corio Community Reserve, 20 Hendy Street Corio (enter off Bogong) (Google Map)

1:30pm W Monash Warriors defeat Geelong Buccaneers  12-8

 

Saturday 25th February -DR Atkinson Reserve, Argyle Street Reservoir

3:00pm C Melbourne Uni Lions defeat Northern Raiders  40-8
6:30pm W Northern Lady Raiders defeat Pakenham Silverbacks  28-8

 

Sunday 26th February – Henry Turner Reserve, Maribyrnong Blvd Footscray (Google Map)

10:30am C South Eastern Predators defeat Monash Warriors  44-16
2:00pm W Melbourne Uni Chargers defeat Western Crusaders  13-8

Bye: Crusaders (Colts)

Week 3 – Saturday 4th & Sunday 5th March

Saturday 4th March – MacPherson Park Recreation Reserve, 783 Coburns Road Melton (Google maps)

3:00pm C Melbourne Uni Lions defeat Monash Warriors  34-20
6:30pm W Croydon Rangers defeat Melbourne Uni Chargers 38-13

 

Saturday 4th March – DR Atkinson Reserve, Argyle Street Reservoir

3:00pm C Western Crusaders defeat Northern Raiders  39-14
6:30pm W Geelong Buccaneers defeat Northern Lady Raiders 18-14

 

Sunday 5th March – Sydney Pargeter Reserve, Power Road Endeavour Hills (Google Maps)

10:30am C South Eastern Predators defeat Croydon Rangers  14-6
2:00pm W Pakenham Silverbacks defeat Ballarat Kestrels  8-6

 

Sunday 5th March – Henry Turner Reserve, Maribyrnong Blvd Footscray (Google Map)

1:30pm W Western Crusaders defeat Monash Warriors  28-6

Bye: Buccaneers (Colts)

Week 4 – Saturday 11th & Sunday 12th March

Saturday 11th March – The Cove: Corio Community Reserve, 20 Hendy Street Corio
(enter off Bogong) (Google Map)

10:30am C Melbourne Uni Lions defeat Geelong Buccaneers  36-0
2:00pm W Geelong Buccaneers defeat Ballarat Kestrels  18-0

 

Saturday 11th March – DR Atkinson Reserve, Argyle Street Reservoir

3:00pm C Monash Warriors defeat Northern Raiders  TBC
6:30pm W Melbourne Uni Chargers defeat Northern Lady Raiders 20-14

 

Sunday 12th March – Henry Turner Reserve, Maribyrnong Blvd Footscray (Google Map)

10:30am C Western Crusaders defeat Croydon Rangers  38-26
2:00pm W Croydon Rangers defeat Western Crusaders  26-8

 

Sunday 12th March -Sydney Pargeter Reserve, Power Road Endeavour Hills (Google Maps)

6:30pm W Pakenham Silverbacks defeat Monash Warriors  6-0

Bye: Predators (Colts)

Week 5 – Saturday 18th & Sunday 19th March

Saturday 18th March – DR Atkinson Reserve, Argyle Street Reservoir

6:30pm C Geelong Buccaneers defeat Northern Raiders 48-30

 

Sunday 19th March – Namatjira Reserve, Newport Road South Clayton

10:30am C Monash Warriors defeat Croydon Rangers  30-26
2:00pm C South Eastern Predators defeat Western Crusaders 23-7

Bye: Lions (Colts), All women’s teams

Week 6 – Saturday 25th & Sunday 26th March

Saturday 25th March – Namatjira Reserve, Newport Road South Clayton

1:30pm C South Eastern Predators vs Geelong Buccaneers

 

Saturday 25th March – MacPherson Park Recreation Reserve, 783 Coburns Road Melton (Google maps)

3:00pm W Melbourne Uni Chargers vs Geelong Buccaneers
6:30pm W Ballarat Kestrels vs Monash Warriors

 

Saturday 25th March – Sydney Pargeter Reserve, Power Road Endeavour Hills (Google Maps)

3:00pm C Melbourne Uni Lions vs Croydon Rangers
6:30pm W Pakenham Silverbacks vs Croydon Rangers

 

Sunday 26th March – Henry Turner Reserve, Maribyrnong Blvd Footscray (Google Map)

10:30am W Western Crusaders vs Northern Lady Raiders
2:00pm C Western Crusaders vs Monash Warriors

Bye: Raiders (Colts)

Week 7 – Saturday 1st & Sunday 2nd April

Saturday 1st April – Namatjira Reserve, Newport Road South Clayton

10:30am W Pakenham Silverbacks vs Melbourne Uni Chargers
2:00pm C South Eastern Predators vs Melbourne Uni Lions

 

Saturday 1st April – MacPherson Park Recreation Reserve, 783 Coburns Road Melton (Google maps)

3:00pm W Ballarat Kestrels vs Northern Lady Raiders

 

Saturday 1st April – DR Atkinson Reserve, Argyle Street Reservoir

3:00pm W Monash Warriors vs Croydon Rangers
6:30pm C Northern Raiders vs Croydon Rangers

 

Sunday 2nd April – Henry Turner Reserve, Maribyrnong Blvd Footscray (Google Map)

10:30am W Western Crusaders vs Geelong Buccaneers
2:00pm C Western Crusaders vs Geelong Buccaneers

Bye: Warriors (Colts)

Week 8 – Saturday 8th April

Saturday 8th April – DR Atkinson Reserve, Argyle Street Reservoir

3:00pm C South Eastern Predators vs Geelong Buccaneers
6:30pm C Northern Raiders vs Monash Warriors

Bye: Lions (Colts), Crusaders (Colts), Rangers (Colts), All Women’s teams

Easter 14 – 17 April – League Bye

 

Week 9 – Saturday 22nd & Sunday 23rd April

Saturday 22nd April – Ballarat (Venue TBC)

3:00pm W Northern Lady Raiders cs Croydon Rangers
6:30pm W Ballarat Kestrels vs Western Crusaders

 

Saturday 22nd April – Sydney Pargeter Reserve, Power Road Endeavour Hills (Google Maps)

3:00pm C Monash Warriors vs Melbourne Uni Lions
6:30pm W Pakenham Silverbacks vs Geelong Buccaneers

 

Sunday 23rd April – Henry Turner Reserve, Maribyrnong Blvd Footscray (Google Map)

10:30am C Western Crusaders vs Croydon Rangers
2:00pm W Monash Warriors vs Melbourne Uni Chargers

Bye: Buccaneers (Colts), Raiders (Colts), Predators (Colts)

Week 10 – Saturday 29th & Sunday 30th April

Saturday 29th April – Namatjira Reserve, Newport Road South Clayton

10:30am C South Eastern Predators vs Northern Raiders
2:00pm W Melbourne Uni Chargers vs Ballarat Kestrels

 

Saturday 29th April – The Cove: Corio Community Reserve, 20 Hendy Street Corio (enter off Bogong) (Google Map)

10:30am C Geelong Buccaneers vs Monash Warriors
2:00pm W Geelong Buccaneers vs Croydon Rangers

 

Saturday 29th April – DR Atkinson Reserve, Argyle Street Reservoir

6:30pm W Northern Lady Raiders vs Monash Warriors

 

Sunday 30th April – Sydney Pargeter Reserve, Power Road Endeavour Hills (Google Maps)

10:30am W Pakenham Silverbacks vs Western Crusaders
2:00pm C Melbourne Uni Lions vs Western Crusaders
TBC JV Junior Varsity Game (11-15 year olds)

Bye: Rangers (Colts)